рішення сільської ради

28  сесія  від 23червня  2018  року

1. № 397 -28- УІІ «Про  встановлення місцевих податків і зборів  на території   Любомирівської сільської ради на 2019 рік.»
  2. № 398 -28- УІІ «Про надання щорічної відпустки  голові  сільської ради»
  3. № 399 -28- УІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Ральченко  Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства  в с. Любомирівка  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  4. № 400 -28- УІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Ральченко Ользі  Петрівні  для будівництва і обслуговування житлового  будинку ,господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Любомирівка по вул. Запорізька буд.25  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  5. № 401-28-УІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Рудяк  Валентині Григорівні для ведення особистого селянського господарства  в с. Любомирівка  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області»
  6. №402-28-УІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Рудяк Валентині  Григорівні    для будівництва і обслуговування житлового  будинку ,господарських  будівель і споруд  (присадибна ділянка)  в с. Любомирівка по вул. Садова буд.29  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  7. №403-28-УІІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Мартиненко Олександру  Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства  в с. Любомирівка  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  8. №404-28-УІІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Корнієнко  Сергію Івановичу  для будівництва і обслуговування житлового  будинку ,господарських  будівель і споруд ((присадибна ділянка)  в с. Любомирівка по вул. Київська буд.4  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  9. №405-28-УІІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Корнієнко  Юрій Сергійович  для ведення особистого селянського господарства  в с. Любомирівка  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  10. №406-28-УІІ  «Про надання  дозволу  Мокляк  Наталії  Миколаївні на   розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового  будинку ,господарських  будівель і споруд  (присадибна ділянка) в межах населеного пункту  с. Любомирівка по  вул. Шевченка    буд.14, в  адміністративно  - територіальних межах Любомирівської   сільської ради Згурівського району Київської області.»
  11. №407-28-УІІ  «Про надання  дозволу  Мокляк  Наталії  Миколаївні на   розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства  в межах населеного пункту  с. Любомирівка  по вул. Шевченка   адміністративно  - територіальних межах Любомирівської   сільської ради Згурівського району Київської області.»
  12. №408-28-УІІ  «Про надання  дозволу   Скопич Наталії  Михайлівні  на   розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства  в межах населеного пункту  с. Любомирівка   адміністративно  - територіальних межах Любомирівської   сільської ради Згурівського району Київської області.»
  13. №409-28-УІІ  «Про надання  дозволу   Лисенок Валентині В’ячеславівна на   розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового  будинку ,господарських  будівель і споруд  (присадибна ділянка)  в с. Любомирівка по вул. Дружби  буд.8  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.»
  14. №410-28-УІІ «Про надання дозволу на передачу  в оренду нерухомого  майна спільної  власності територіальної громади  села  Любомирівка.»
  15. №411-28-УІІ «Про  виділення коштів з рахунку « Природоохороний» по КПК- 6040 «Заходи пов’язані з поліпшенням питної  води» для  надання  послуг по комплексу проектних  та вишукувальних робіт по об’єкту «Водозабір підземних вод для влаштування  бювету  в с. Любомирівка»