36 сесія 7 скликання

номер рішення

сторінка

1.

Про  встановлення місцевих податків і зборів  на території   Любомирівської сільської ради на 2020 рік.

№ 539 - 36-УІІ

2.

Про надання  матеріальної допомоги Ющенко Ніні Миколаївни.

№ 540 - 36-УІІ

3.

Про надання  матеріальної допомоги  Здоровець Тетяні  Дем’янівни.

№ 541 - 36-УІІ

4.

Про  внесення змін   до рішення  сільської ради  від    22.12.2018р.№ 480-32-УІІ « Про  сільский бюджет на 2019р.»

№ 542 - 36-УІІ

5.

Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки об’єкта нерухомого  майна ( комплекс « Курінь рибака»), який належить  ТОВ « Згурівське  спеціальне товарне рибне господарство»  на підстав  свідоцтва на право  власності ,для  визначення  площі земельної ділянки, складу  угідь  та цільового призначення, яка знаходиться на території  Любомирівської  сільської ради,Згурівського  району ,Київської області.

№ 543 - 36-УІІ

6.

Про  передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,2728 га, кадастровий номер 3221982700:07: 006:0043,в оренду СП ТОВ  «Нива Переяславщини».

№ 544 - 36-УІІ

7.

Про  передачу земельної ділянки сільськогосподарського  призначення площею 0,2914 га, кадастровий номер 3221982700:07: 006:0044,в оренду СП ТОВ  «Нива Переяславщини».

№ 545 - 36-УІІ

8.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Красько Ірина  Іллівна  для ведення особистого селянського господарства  в с. Любомирівка  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.

№ 546 - 36-УІІ

9.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Красько Ірині  Іллівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд  (присадибна ділянка)в с. Любомирівка  по вул. Студентська, буд.10 в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.

№ 547 - 36-УІІ

10.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Дубині  Артуру Миколайовичу  для ведення особистого селянського господарства  в с. Любомирівка  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.

№ 548 - 36-УІІ

11.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Дубині  Артуру Миколайовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Любомирівка по вул. Шевченка , буд.26 в межах Любомирівської сільської ради Згурівського  району Київської області.

№ 549 - 36-УІІ

12.

Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Любомирівської сільської ради та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) площею 0,2808 га в оренду ТОВ “Зелена брама” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться на території Любомирівської сільської ради, Згурівського району, Київської області.

№ 550 - 36-УІІ

13.

Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Любомирівської сільської ради та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) площею 0,4931 га в оренду ТОВ “Право” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться на території Любомирівської сільської ради, Згурівського району, Київської області.

№ 551 - 36-УІІ

14.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. України  Харченко  Миколі Григоровичу   для ведення особистого селянського господарства  в межах  Любомирівської сільської ради Згурівського  району  Київської області.

№ 552 - 36-УІІ

15.

Про надання  дозволу  Алімгафарова Ільгіза Раульєвича  на   розробку  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту  с. Любомирівка  ,  адміністративно  - територіальних межах Любомирівської   сільської ради Згурівського району Київської області.

№ 553 - 36-УІІ