Голова сільської ради

Я, Гуменюк Валентина Анатоліївна народилася 04.12.1965 року в селі Качанівка Хмільницького району Вінницької області , українка, освіта – середня спеціальна.

• В 1972 році пішла в перший клас Качанівської середньої школи.
  • В 1982 році закінчила середню школу.
  • З 1983р. працювала звільненим секретарем комсомольської організації в с. Жданівка на цукровому заводі ім.. Жданова Хмільницького району Вінницької області.
  • В 1983 році вступила до Криворіжського технікуму рудничної автоматики на факультет « Монтаж промислових печей, будівель і споруд», який закінчила в 1986 році по спеціальності технік будівельник.
  • З 1986 по 1988 рік працювала на цукровому заводі майстром соко-очистного цеху в с. Жданівка, Хмільницького району Вінницької області.
  • В 1988 році переїхала в с. Право Жовтня Згурівського району Київської області.
  • З 1989 року працювала в колгоспі « ХХ партз’їзд» майстром -будівельником до 1998року.
  • 1998-1999рік - завідуюча торгівлею в ТОВ «Право».
  • З 1999 року по 2015 рік займалась підприємницькою діяльністю в сфері торгівлі роздрібними товарами, продуктами харчування.

Одружена, маю двох дорослих синів.

З 2015 року и по теперішній сільським головою Любомирівської с/р VІІ скликання.