Секретар сільської ради

Я, Поліщук Таміла Василівна народилась 11 березня 1962року в м. Тернополі , українка.

• 1969 році пішла у перший клас Переяславської восьмирічної школи,с. Переяславська, Переяслав – Хмельницького району , Київської області.
  • В 1977 році вступила до Немишаєвського радгоспу - технікуму,с. Немишаєво, Бородянського району , Київської області. У 1980 році закінчила із червоним диплом за спеціальністю « Рибовод іхтіолог».
  • З 1980-1981р.р. працювала в Науково дослідному інституті рибного господарства м. Києві.
  • У 1981 році вступила на зооінженерний факультет Української сільськогосподарської академії м. Києва.
  • У 1983 році перевелась в Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка. Після закінчення присвоєно кваліфікацію вчитель біології.
  • З 1983-1985 рік працювала в школі вчителем біології та хімії в Переяславській восьмирічній школі с. Переяславське.
  • З 1985-1988рік працювала в школі вчителем біології та вихователем групи продовженого дня с. Лизогубова Слобода, Яготинського району , Київської області.
  • 1988-2001 року працювала вчителем біології в загальноосвітній школі № 3 міста Жмеринки, Вінницької області. В 2000 році отримала звання «Учитель року».
  • З 1 вересня 2001 року працювала заступником директора Засупоївської ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок села Засупоївка, Яготинського району Київської області. З 18 березня 2002 року працювала директором школи до серпня 2007року.
  • З 15 серпня 2007 року працювала заступником директора з виховної роботи в Правожовтневській ЗОШ І-ІІІ ст..села Право Жовтня , Згурівського району Київської області .
  • 10 листопада 2010 року пішла на пенсію за вислугою років.

3 2015 року працюю на посаді секретаря Любомирівської сільської ради.

Склад сім’ї:

• чоловік Поліщук Василь Михайлович працює землевпорядником Новооржиської сільської ради, села Нова Оржиця Згурівського району Київської області.